Vitajte na stránkach salónu PRESTIGE beauty & relax.

Radi Vás privítame v našich nanovo zrekonštruovaných priestoroch, kde si môžete dopriať príjemnú a kompletnú starostlivosť o Vaše telo, pokožku či vizáž.

doprajte oddych svojmu telu i duši pri masážach

 • V salone PRESTIGE poskytujeme svojim zákazníkom široké portfólio masážnych služieb spojených s cvičením, uvoľnením svalstva a jeho relaxáciou.
 • Ak Vás trápia aj bolesti kĺbov , svalov a šliach, ktorých pôvod je v namáhavej činnosti, pôsobení chladu poprípade úrazu a pod. poskytneme úľavu a ošetrenie týchto partií pomocou elektroliečebných prístrojov ako je ultrazvuk, tens, magnetoterapia a iné.
 • všetky masážne a uvoľovacie techniky si môžete dopriať naozaj vo veľmi príjemných priestorch, ktoré napomáhajú k celkovému pocitu relaxácie a uvoľnenia.
 • Pri procedúrach sa o Vás bude starať Dft. Henrieta Romanová, ktorá má v tejto oblasti 12 ročnú prax.
 • Kompletný zoznam masáží a elektroliečebných ošetrení nájdete v sekcii služby.

Kozmetika & Vizáž

 • V neposlednom rade sa v salone Prestige venujeme aj starostlivosti Váš o vzhľad a pokožku,môžete si vybrať naozaj zo širokej škály ručných aj prístrojových ošetrení pleti a dekoltu, ich kompletný zoznam nájdete v sekcii služby. Na kozmetické ošerenia pleti používame nemeckú profesionálnu pleťovú kozmetiku značky Janssen.
 • Produkty spoločnosti JANSSEN COSMETICS sú založené na vedeckej báze, a približujú farmaceutickým produktom.
 • Názov vznikol ako novotvar zložením slov „cosmetic“ a „pharmaceutical“. Tento názov napovedá, že sa jedná o výrobky, ktoré stoja na rozmedzí medzi kozmetikou – pretože majú veľmi dobrú znášanlivosť a farmáciou – vďaka svojej vysokej účinnosti.Produkty Janssen Cosmeceutical pomáhajú cielenej starostlivosti o partie tváre, dekoltu a celého tela v kozmetických salónoch, štúdiách a wellnes centrách.
 • Všetky produkty sú vyrábané podľa prísnych európskych noriem a kvalita je mimo iného garantovaná certifikátom ISO 9001, ktorý je každoročne úspešne obhajovaný.
 • Firma JANSSEN COSMETICS má svojho majiteľa a sídlo v Nemecku, kde bola založená v roku 1997. V súčasnej dobe Janssen Cosmetics dodáva svoje výrobky do 60-tich krajín sveta. Na slovenskom trhu značka pôsobí od roku 2002.
 • Ak sa chystáte na oslavu, svadbu či inú udalosť a radi by ste svoju vizáž verili odborníkom tak ste na správnom mieste, nalíčime Vás podľa dnešných najmodernejších trendov poprípade podľa Vašich požiadaviek.
 • Nezabudli sme ani na nechty, v posledných rokoch sa obzory nechtového dizanu naozaj veľmi rozšírili hlavne o v rovine dizajnu, od rôznych vzorov až po technológie nanášania či tvarovania nechtov, samozrejme sme pripravení upraviť nechty podľa Vašich predstáv a k Vašej plnej spokojnosti.
 • O Vašu pleť a vizáž sa rada postará kozmetička Mária Benčíková so 14 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti.

V sekcii galéria si môžete pozrieť priestory, v ktorých všetky služby poskytujeme .

pokožka je ukazovateľom zdravia a vitality

Krásna pokožka a jej zdravá farba utvára celkový dojem o zdraví človeka, k jej krásnemu hnedému sfarbeniu a zdravému vzhľadu Vám určite pomôže naše turbosolárium značky Ergoline avandgarde 600.

Pevne veríme, že Vás naše služby oslovia a tešíme sa na Vašu návštevu

PRESTIGE beauty & relax